Web Tabanlı Stok YönetimiMedyam’ın sunduğu web tabanlı stok yönetimi hizmeti ile, lokasyon bağımsız ve çok özel telekomünikasyon araçları gerektirmeden, ürünlerinize ilişkin stok yönetimi yapabilirsiniz. Medyam’ın sunduğu web tabanlı stok yönetimi, bulunduğunuz her lokasyondan stoklarınızı kontrol etmenize ve mevcut stoğunuzu dilediğiniz gibi yönetmenize olanak sağlar.

Medyam’ın özel web tabanlı stok yönetim sistemi, zaten var olan kendi sisteminize eklenecek ve böylelikle stoğunuzun takibini yapmanıza olanak sağlayacak. Sistem, stokta azalma olduğunda ve yerinin doldurulması, yeni mal ve ürün akışı yapılması gerektiği durumlarda, rezerve işlemlerinizin çözülmesinde doğrudan sizi uyararak, stokları yenilemizi sağlar. Web çözümleri konusunda uzman Medyam’ın sunduğu web tabanlı stok yönetimi; hem ciddi anlamda zamandan tasarruf etmenize, hem de maddi olarak kar etmenize yardımcı olan, çok önemli bir sistem olarak özel Medyam güvencesi ile sizlere sunuluyor.

Stok durumunuzu cepten kontrol edin.

Yazılım Ekibi, medyam


Web tabanlı stok yönetimi, öte yandan, bir data toplama servisi olarak da çalışabilir. Bu data servisi ile tüm siparişleri, tahsilatları, her türlü ayarlamayı, nakliyeleri ve lokasyonları, gönderim döngüsünü; başka bir deyişle depolamak ve kontrolünü yapmak istediğiniz her tür bilgiyi depolayabilir ve web üzerinden kontrol debilirsiniz.

Talep Formu

2 + 3 = ?

Medyam’ın uzman kadrosu tarafından hazırlanan web tabanlı stok yönetimine dair software, son derece kullanışlı ve açıklayıcı bir menüye sahiptir ve sizi yormaz. Prosedüre takılmaz ve hızlı bir şekilde kontrolünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Karmaşık terimler barındırmayan sistemimiz sayesinde; dilediğiniz her yerde bu takibi gerçekleştirmeniz artık işte bile değil!

Medyam tarafından hazırlanan web tabanlı stok yönetimi sistemi, uzun mesafeler aşarak depoları kontrol etme çağına son veriyor. Web sistemleri artık çok daha fazla hayatın içinde ve tahmin edilenden çok dah fazla ticarete ve hayata dair çözümler sunuyor. Medyam’ın yaratıcı ve yenilikçi kadrosu ile bu yenilikler hemen adapte edilir ve hizmete sunulur. Böylelikle iş dünyası da yeni bir ivme kazanmak için web’ten yararlanmanın değerini görecektir.

Web tabanlı stok yönetimi, ticaret dünyası için gerçek anlamda bir devrim niteliği taşıyor. Araya aracı kurumları sokmadan (ya da sokulsa bile), uzun prosedürlerle uğraşmadan veya bulunan lokasyona aldırmaksızın; ürün transferini takip edebilir ve Medyam’ın web tabanlı stok yönetim hizmetini müşteri ve ürünlerinize dair her türlü bilgiyi depolamak ve kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile, iş adamları ve şirket sahipleri için yeni kapılar açılıyor ve pratik çözümler oluşturuluyor. Web üzerinden stok ve ürün takibi de yeni uygulamalardan biri ve Türkiye’de Medyam tarafından güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile dileyen herkese sunuluyor.

Medyam tarafından sunulan web tabanlı stok yönetiminin en büyük getirisi, çok daha büyük meblağlara mal olan stok yönetimi masraflarını azaltması ve tüm kontrolü doğrudan şirket sahibinin eline vermesidir. Öte yandan özel bir eğitime ya da kursa ihtiyaç duymadan pratik şekilde stok kontrolünü sağlayabilmek, ticaretin de hızlanmasına ve dolayısıyla kar paylarının artmasına da neden olacaktır.