Web Tabanlı İş Takibi
ve Proje Yönetimiİnternet hayatlara girdiği ilk yıllarda, bir şey keşfetmiş olmanın heyecanı vardı. Lakin bu yeni buluşun tam olarak nelere yarayabileceğini hiç kimse kestiremiyordu. On yıl içinde internet bir eğlence odağı halini aldı. Daha sonra bilgi paylaşımına da elveren katmanlı bir mecraya dönüştü. Ardından güncel olarak en etkin kısımlarından biri olan sosyal medya işin içine girdi. En son olaraksa internet, kurumlar için bir veri takibi alanına dönüştü. Bulut Bilişim (cloud) sistemleri buna en büyük örnektir.

Web tabanlı iş ve proje takibi, kurum ve şirketlerin yürüttükleri projeye ve işe dair her adımı online olarak internet üzerinden takip edebilmelerine olanak veren bir sistemdir. Medyam güvencesi ile sunulan web tabanlı iş ve proje takibi sistemini kullananlar, bu sistemle proje üzerinde çeşitli yollarla takip yapabilir ve projeyi şekillendirebilirler. Medyam web tabanlı proje takibi sistemi ile projenize deadline’lar koyabilir, görev listeleri oluşturabilir, hassas hesaplamaları yapabilir, projenin gelişimini takip edebilir, kaynak oluşturabilir ya da kaynakları gözden geçirebilir ve dökümanları takip edebilirsiniz. Üstelik tüm bunları, olduğunuz lokasyonda yapmanız mümkündür.

Tüm operasyonu tabletinizden hareket halindeyken kontrol edin.

Yazılım Ekibi, medyam

Talep Formu

5 + 3 = ?

Medyam web tabanlı proje takibini kolaylıkla yapabilmeniz için sistemi kullandığınız web tarayıcıya yükler ve tarayıcınızdan takip edebilmeniz için gereken ayarları yapar. Öte yandan arzu edilirse, bu sistem bir server üzeriden bir değil, birkaç kullanıcının da kullanabilmesi için kurulabilir. Böylece gerekli durumlarda proje ekibi tarafından ortak çalışma yürütmek ve takım ruhunu mesafelere aldırmadan yitirmemek için kullanılabilir.

Proje takibi, zaten son derece komplike ve dağınık bir hal alabilir. Sürecin kendisi işi baltalayabilir ve projenin dağılmasına ve bazı durumlarda kontrolün kaybedilmesine neden olabilir. Öte yandan, özellikle ekip çalışması ile yürütülen projelerde, projenin toparlanması daha da zor bir hal alabilir ve tüm ekibi yönetmek zorlaşabilir. Günümüzde etkin proje kontrolü mimarlıktan reklam sektörüne, yayıncılıktan medyaya kadar pekçok sektöre gerekli olan bir sistem olarak kabul ediliyor. Medyam ise size bu kontrolü son derece düzenli, tek kaynaktan ve internet erişimine sahip tüm cihazlar üzerinden kolay ve pratik bir şekilde yönetmenize imkan sağlayacak bir sistem öneriyor.

Biz Medyam olarak, internetin en etkin ve en etkili yollardan kullanılmasını, tüm karmaşalıklarından kurtarılıp çözüm odaklı bir yardımcı haline gelmesini de savunan ve öneren bir şirketiz. Bu bağlamda Medyam, artık mobil olarak da kontrol edilebilen internet ağlarını proje kontrolü gibi şirketler için hayati önem arz eden alanlara da taşıyor. Medyam’ın web tabanlı iş ve proje takibi sistemi karmaşık olmadığı gibi, kullanım kolaylığı ile dikkatleri çeker. Böylelikle kritik projeleri takip ederken, zorlu programlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bütün ekonomik sistemlerin ve para akışının online mecraya taşınmaya başladığı bir çağda, yürütülmekte olan projelerin takibinin de internet üzerinden yapılabiliyor olması, geleceğe bir adım daha yaklaştığımızın net bir kanıtıdır. Medyam, sizlere geleceği bu günden yaşatmayı vaad ediyor.