Haziran 2008 yılında, SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) ve WordPress tema çalışmaları yaparak yola çıkan MEDYAM, bugün kendi sektöründe öncü ve lider birçok yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren kurumsal firmalara başta SEO olmak üzere, Event-Driven Yazılım Ürünleri, Sosyal Medya Pazarlaması, E-Ticaret, Online Marketing, Mobil Pazarlama, Web Tabanlı Yazılım ve Nitelikli İçerik Üretimi konularında özel çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılmaktadır. Uzun yıllara dayanan arama motoru pazarlaması tecrübesine sahip olan MEDYAM, rekabetin çok yoğun olduğu internet ortamında firmanızın en doğru yöntemler ile üst sıralarda yer almasını sağlayarak, sektördeki rekabet gücünüz ve marka bilinirliğinizi arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir. Markanızın dünyaya açılan yüzü olan web sitenizin yapım aşamasından başlayarak, web ortamındaki satış ve pazarlama süreçlerinize yönelik özel çalışmalar yaparak, anahtar teslim projeler üretmektedir.

Ayrıca Web Tabanlı Proje Yönetimi, İş Takibi ve Stok Yönetimi yazılımlarımız ile tüm satış ve yönetim kadronuza planlama, zamanlama ve takip konularında kolaylıklar sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en temel prensip olarak benimsemiş olan MEDYAM, yıllardır sonuç odaklı ve başarıya ulaşan çalışmalar ile müşterilerine hizmet vermektedir.